Rodzaje zamienników do drukarek

//Rodzaje zamienników do drukarek

Zamienniki tuszy do drukarek zależne są od zastosowanej technologii, która stale się rozwija. Niegdyś były to wyłącznie kartridże atramentowe, które wymieniało się wraz z pojemnikiem. Nieco później pojawiły się drukarki laserowe, lecz te były i są niezależne od zamienników. W tym czasie rozwijała się technologia druku atramentowego co doprowadziło do powstania alternatywy dla jednorazowych kartridżów w postaci tzw. kartridży wiecznych oraz systemu CISS. Aktualnie wiążą się z nimi pewne trudności.

Problem dotyczący zamienników do drukarek (wypełniaczy) wiąże się głównie z jakością wydruku. Podstawową wadą zamienników jest fakt, iż wydruki wychodzą zamiennie, raz lepiej raz gorzej, stając się tym samym nieprzewidywalnymi, co prowadzi do „nadużycia” drukarki i nierzadko wymusza kilkakrotne drukowanie w celu uzyskania akceptowalnego obrazu, a nawet tego nie można przewidzieć – problem ten pojawia się często chociażby w czasie drukowania kodów kreskowych, których po kiepskim wydruku czytnik nie rozpoznaje. Nasz sklep w Warszawie stara się robić w tym zakresie co można, by uniknąć podobnych sytuacji, trzeba jednak sprawić, by wilk był syty i owca cała.

Kolorowe zamienniki do drukarek

Wiadomo, że zamienniki istnieją po to, by było taniej. Wówczas jednak należy się liczyć z tym, że nie uzyska się jakości oryginalnej, która zapewnia tusz dedykowany przez producenta. Jedyne rozwiązanie jakie widzimy polega na dostarczaniu naszym klientom zamienników do drukarek najwyższej jakości i wielokrotnie sprawdzanych pod względem jakości druku. Nie polecamy przy tym produktów najtańszych.

Które zamienniki do drukarek zapewniają wysoką jakość druku?

Skupiamy się natomiast na sprzedaży zamienników do drukarek firm najbardziej uznanych w tej branży oraz sprawdzonych ze względu na jakość druku w praktyce. Naszym zdaniem do polecanych zamienników należą:

  • zamienniki Epson – oferta i tutaj i w każdym w pozostałych przypadków dotyczy zarówno zamienników oryginalnych (do drukarek Epson), jak i szerzej tutaj omawianych, czyli stosowanych w drukarkach innych producentów; tusze Epson jednocześnie są bardzo wydajne i dostarczają wysokiej jakości wydruków, a co dodatkowo istotne, mają nikły wpływ na zużycie komponentów drukarek,
  • zamienniki Canon – których właściwie nie trzeba reklamować przez wzgląd na uznanie; zamienniki Canon cechuje szczególnie wysoki kontrast wydruku, co może mieć znaczenie dla profesjonalistów,
  • zamienniki Brother – stanowią tańszą propozycję, zgodną z naszą polityką, gdyż przy niskiej cenie dostarczają znakomitej jakości wydruków,
  • zamienniki HP – znanej i cenionej firmy, a wydruki cechuje szybkie schnięcie tuszu i jego dokładność.

Kup zamienniki do drukarek w naszym sklepie w Warszawie

Wieloletnie doświadczenie w branży fachowego druku pozwala nam mieć pewność, że dostarczamy towar zadowalający naszych klientów. Mamy bardzo małą ilość reklamacji, wielu stałych odbiorców, a także wprowadzamy wszelkie warte uwagi nowinki technologiczne do sprzedaży. Nasz koncept polegający na łączeniu najwyższej jakości zamienników do drukarek z najniższą dostępną ceną, by druk stał się jednocześnie ekonomiczny ale też pozostawał wysokiej jakości, od lat wpływa na branżowy sukces. Zapraszamy i Ciebie do odwiedzin naszego sklepu w Warszawie i wyboru zamienników do drukarek, dzięki którym ponownie do nas wrócisz.

2019-07-22T15:30:40+00:00 Tags: |