Pierwszy kontakt z wypożyczalnią samochodów porady

//Pierwszy kontakt z wypożyczalnią samochodów porady

Pierwszy kontakt z wypożyczalnią samochodów porady. Budget Truck Rental, LLC jest drugą co do wielkości firmą wynajmu samochodów ciężarowych w kontynentalnych Stanach Zjednoczonych z około 2 800 firm i 32 000 ciężarówek w całym kraju.

Budget Truck Rental jest własnością i jest obsługiwany przez Avis Budget Group, która została wydzielona z Cendant. Budget Truck Rental ma umowy z Fordem, GMC, Navistar International i Isuzu na wynajem samochodów ciężarowych.

Podobnie jak inne firmy wynajmu samochodów ciężarowych, Budget Truck zapewni klientom mieszkającym w mieszkaniu materiały eksploatacyjne i wskazówki, aby pomóc ludziom w przeprowadzce do domu. Mają ciężarówki o długości 10 stóp, 12 stóp, 16 stóp i 24 stóp.

Wynajem samochody ciężarowe zaparkowane Północnej Karolinie

Grupa Rental Truck Group powstała w czerwcu 1998 roku, kiedy to Budżet Group Incorporated kupiła Ryder TRS, Inc. i połączyła się razem w spółkę Budget Truck Group. Następnie w 2002 r. Ryder TRS jest oficjalnie zintegrowany z Wynajmem Aut Budżetowych. Wszystkie znaki Ryder TRS są następnie zastępowane nowymi znakami promującymi budżet również żółte Ryder ciężarówki zastępowane są nowymi niebieskimi, aby odzwierciedlić kolorystykę Budżetu. Więcej na: https://wypozyczalniakatowice.pl/pierwszy-kontakt-wypozyczalnia-samochodow/

W wyborach w USA, które odbyły się w 2000 r., Budget Truck Rental dostarczył karty do głosowania z Palm Beach na Florydzie do Tallahassee na Florydzie. To był zwycięzca wyborów. Wtedy Budget Truck zdecydował się sprzedać używaną ciężarówkę, przekazując 67.100 USD na sprzedaż amerykańskiemu Czerwonemu Krzyżowi.

wynajem-auta-bez-kaucji-katowice-klucze

W dniu 22 listopada 2002 r. Budżet sprzedał swoje przedsiębiorstwa samochodowe i samochodowe Cherokee Acquisition Corporation, której właścicielem jest Cendant Corporation.

Jerald Riordan został ogłoszony prezesem Budget Truck Rental w marcu 2003 roku.

We wrześniu 2006 Budget Rent a Car, Avis Rent a Car oraz Budget Truck Rental zostały wydzielone przez Cendant jako odrębna spółka Avis Budget Group. W 2007 r. kwaterę główną przeniesiono do hrabstwa Morris, New Jersey.

Avis Budget Group, Inc. ogłosiła dzisiaj, że zrestrukturyzuje zarządzanie i działalność swojej spółki zależnej Budget Truck Rental, aby dostosować działalność do większej efektywności operacyjnej.

Restrukturyzacja Budget Truck i zamknięcie niektórych obiektów contact center ma przynieść oszczędności w wysokości 5 mln USD w skali roku, począwszy od 2008 roku. W czwartym kwartale Spółka odnotuje jednorazowe obciążenie przed opodatkowaniem w wysokości około 10-12 mln USD związane z tymi działaniami.

Pierwszy kontakt z wypożyczalnią samochodów porady

Plan restrukturyzacji zakłada zamknięcie głównej siedziby Budget Truck Rental w Denver, Colo. na początku 2007 r. Zarząd Budget Truck Rental oraz niektóre funkcje back-office, w tym księgowość, finanse, marketing, marketing, zarządzanie flotą i sprzedaż będą konsolidowane w ramach oddziałów Avis Budget Group w Parsippany, N. J., Virginia Beach, Va. i Tulsa, Okla.

Z około 290 stanowisk związanych z działalnością Budget’s Denver w zakresie wynajmu samochodów ciężarowych, około 50 zostało zlikwidowanych, a około 90 pracownikom zaproponowano relokację. Pracownicy, których stanowiska zostaną zlikwidowane lub zostaną przesunięte, otrzymają odprawy i pomoc w zakresie zwolnień monitorowanych.

W ramach restrukturyzacji zlikwidowane zostanie stanowisko prezesa Budget Truck Rental. W rezultacie Gerald Riordan, który pełnił tę funkcję od marca 2003 r., odejdzie ze Spółki na początku 2007 roku. W międzyczasie Pan Riordan pozostanie w Spółce, aby pomóc w restrukturyzacji.

Joseph Ferraro, były menedżer regionalny ds. wynajmu samochodów Avis Budget Group w Nowym Jorku / Waszyngtonie, został mianowany wiceprezesem ds. wynajmu samochodów w firmie Budget Truck Rental, nadzorując codzienne zarządzanie siecią wynajmu ponad 2.800 samochodów ciężarowych na całym kontynencie amerykańskim oraz flotą ponad 30.000 samochodów ciężarowych obsługujących zarówno sektor konsumencki, jak i lekkich pojazdów dostawczych.

„Po wszechstronnej ocenie branży wynajmu samochodów ciężarowych oraz działalności Budget Truck Rental odnowiliśmy nasze zaangażowanie w ten biznes i doszliśmy do wniosku, że możemy osiągać oszczędności dzięki lepszemu ujednoliceniu zarządzania i działalności w zakresie wynajmu samochodów ciężarowych i ciężarowych”, powiedział Ronald L. Nelson, przewodniczący i dyrektor wykonawczy, Avis Budget Group, Inc.”Jesteśmy bardzo wdzięczni Geraldowi Riordanowi za znakomitą pracę, jaką wykonał w zakresie kierowania i wzmacniania działalności firmy Budget Truck przez ostatnie trzy lata, i życzymy mu powodzenia w jego przyszłych staraniach”.

 

2018-01-15T13:48:19+00:00 Tags: |